BioEulen Pediatric maść 50 ml

2699

Ten produkt nie występuje już w magazynie

30,40 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Produkt może być stosowany w połączeniu z leczeniem farmakologicznym takimi lekami jak: antybiotyki, środki przeciwzapalne, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Sposób użycia:
aplikować kilka razy w ciągu dnia na określone partie ciała, delikatnie masując.
W celu zmniejszenia odwodnienia i podrażnienia, które powstają po kąpieli, zaleca się nakładać maść na całe ciało. Zaleca się ponadto kąpiel dziecka w ciepłej wodzie z zastosowaniem odpowiednich środków myjących specyficznych dla skóry wrażliwej oraz jej delikatne osuszanie. Przed aplikacją maści umyć ręce, po użyciu dokładnie zakręcić tubę.

Środki ostrożności:
nie stosować w razie nadwrażliwości lub osobniczej alergii na jeden lub więcej ze składników.
W celu zapoznania się z szerszymi informacjami przeczytaj uważnie ilustrowaną ulotkę. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł światła i ciepła.
Trzymać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Data ważności odnosi się do produktu nie otwartego i odpowiednio przechowywanego.

 

Skład:
zawiera substancje czynne takie jak: olej z nasion ogórecznika lekarskiego*, ekstrakt olejowy z kwiatostanu dziurawca*, olej z jojoby*, frakcja lipofilowa kwiatostanu kocanki (Helydol) *; odwodniony żel z liści aloesu zwyczajnego*; liofilizowany ekstrakt z korzenia lukrecji*; roztwór wodny ze śluzów prawoślazu; frakcja hydrofilna z kwiatostanu kocanki*.
* Składnik z Upraw Ekologicznych
Zawiera ponadto: glicerynę roślinną, stearynian sacharozy, stearynian glicerolu, trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, distearynian sacharozy, alkohol cetylostearylowy, gumę ksantanową, tokoferol, alkohol benzylowy, olejek eteryczny z lawendy, kwas cytrynowy, dehydrooctan sodu, sorbinian potasu, krzemian sodu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: