METARECOD 40sasz.

Nowy

1 szt.

Ostatnie sztuki!

73.80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

WSPOMAGA LECZENIE ZESPOŁU METABOLICZNEGO
ORAZ PRZYWRACANIE PRAWIDŁOWYCH WARTOŚCI JEDNEGO
LUB WIĘCEJ ZMIENIONYCH PARAMETROW METABOLICZNYCH: CHOLESTEROL – TRÓJGLICERYDY - GLIKEMIA

Opakowanie zawiera 40 jednodawkowych saszetek po 2,5 g do zmieszania z wodą

Linia produktów: Metarecod

Metarecod by Aboca to wyrób medyczny  opracowany w celu wspomagania leczenia zespołu metabolicznego, w celu przywrócenia równowagi zmiennych parametrów metabolicznych we krwi lub wysokiego obwodu brzucha, nawet u osób o normalnej masie ciała. Dzięki składnikom zawartym w swojej formule działa na zawartość jelit, rozcieńczając stężenie zawartych w nich tłuszczów i węglowodanów. W szczególności jest przydatny w zmniejszaniu wchłaniania spożytych substancji, przywracaniu równowagi flory jelitowej i normalizacji pasażu jelitowego.

Jak zażywać Metarecod?

Jedną saszetkę rozpuścić w pół szklanki wody przed dwoma głównymi posiłkami. Połknąć, zanim otrzymany napój spowoduje utworzenie się żelu w szklance. Po zażyciu wypij dodatkowe pół szklanki wody. W przypadku pominięcia dawki leku Metarecod przed posiłkiem można go również przyjmować w trakcie.

Zaleca się przyjmować co najmniej 3 miesiące. Istnieje jednak możliwość wielokrotnego powtarzania cyklu leczenia w ciągu roku.

Środki ostrożności

Nie należy przyjmować produktu w przypadku indywidualnej nadwrażliwości na jeden lub więcej składników obecnych w produkcie. W pierwszych dniach stosowania mogą wystąpić zjawiska meteorytów, które ustępują samoistnie w pozostałej części kuracji.

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i chronić przed światłem. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Skład

Kompleks oparty na makrocząsteczkach polisacharydowych (NeoPolicaptil Gel Retard, 86%); naturalny aromat pomarańczy i brzoskwini; Guma arabska; stewia pozostawia proszek. NeoPolicaptil Gel Retard to wielkocząsteczkowy kompleks powstały w wyniku badań Aboca, powstały dzięki technologii produkcji pozwalającej na uzyskanie produktu bez składników syntetycznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: