EkaMedica Acerola sok 100% 500 ml

10390

1 szt.

Ostatnie sztuki!

22,50 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Acerola,zwana również wiśnią z Barbados,to nieocenione źródło kwasu L-askorbinowego,czyli naturalnej witaminy C.Jeden owoc aceroli ma tyle witaminy C co kilogram cytryn.Witamina C to silny antyoksydant,poprzez co wpływa na nawilżenie i elastyczność skóry oraz przeciwdziała jej starzeniu..Witamina C bierze udział w procesie kolagogenezy.Zwiększa również przyswajanie żelaza,przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych i kości.Wpływa też pozytywnie na metabolizm energetyczny.

Acerola zawiera spore ilości bioflawonoidów,spośród których najważniejszymi są antocyjany pochodzące ze skórki owocu,wzmacniające naczynia włosowate i przeciwdziałające degradacji płytek krwi.Jest ona także źródłem witaminy A,odpowiedzialnej za dobre widzenie i budowanie naturalnej odporności organizmu.Witamina A działa synergicznie z witaminą C przeciwdziałając jej utlenianiu.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry