EkaMedica Koniczyna Czerwona 500ml

13768

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Koniczyna czerwona zawiera ponad 30 izoflawonów,które pomagają w okresie przekwitania.Jest prawdziwą skarbnicą składników mineralnych takich jak potas,wapń,magnez,żelazo,siarka,fosfor,kobalt,cynk,molibden i miedź.W jej składzie znajdziemy także witaminy z grup B,C i D wpływające na odporność organizmu oraz prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.Zawarte w koniczynie kwasy fenolowe wymiatają wolne rodniki.Równie korzystny wpływ na organizm mają kwasy fenolowe,garbniki i glikozydy,które znajdziemy w jej składzie.

Koniczyna czerwona nie pozostaje bez wpływu na gospodarkę hormonalną,będąc wsparciem w okresie przekwitania.Jest niezastąpiona w okresie przedmiesiączkowym przy towarzyszących mu wahaniach nastroju.Dodatkowo wzmacnia kości oraz uelastycznia naczynia krwionośne.Poprawia też nastrój i ogólne samopoczucie.

SPOSÓB UZYCIA
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.