EkaMedica Wiśnia 100% sok 500ml

13811

Nowy

Korzystnie działa na serce,zapewnia spokojny sen,wspomaga trawienie.

Więcej szczegółów

1 szt.

Ostatnie sztuki!

14.80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Wiśnie zawierają wiele cennych składników,wpływających na samopoczucie i sprawność psychofizyczną.Są silnym antyoksydantem i chronią organizm przed szkodliwym działaniem reaktywnych form tlenu,dzięki czemu znajdują się na liście ORAC.Wspierają serce.Zawierają antocyjany oddziałujące na układ krwionośny i produkcję czerwonych krwinek.Znajdujący się w nich potas pomaga utrzymać odpowiednie ciśnienie krwi a witamina C uszczelnia naczynia krwionośne.Jednym ze składników wiśni są pektyny obniżające poziom złego cholesterolu.Wiśnie zawierają melatoninę pomagającą regulować rytm snu.Są więc wskazane podczas problemów z wypoczynkiem nocnym.Są doskonałym środkiem na wyrównanie poziomu minerałów w organizmie.Zawierają m.in. sód i potas,przez co w medycynie tradycyjnej stosowane były na problemy z układem moczowym.Owoce wiśni są wskazane dla osób dbających o prawidłową wagę ciała.Maja niski indeks glikemiczny i zawierają błonnik.Pektyny ograniczają wzrost poziomu glukozy we krwi po posiłku.Dodatkowo są źródłem kwasów owocowych pobudzających produkcję soków trawiennych.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem.
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.