EkaMedica Maqui Berry 100% sok 500ml

13812

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

"Odmładzające" działanie maqui opiera się na wysokiej zawartości antyoksydantów.W klasyfikacji ORAC jagody maqui posiadają rekordową wartość aż 27600 są więc naturalnym sprzymierzeńcem układu odpornościowego w walce z wolnymi rodnikmi.Za właściwości antyoksydacyjne jagód odpowiedzialne są zawarte w nich cenne antocyjany.Jagody maqui w znacznym stopniu wspomagają przemianę materii i procesy trawienne oraz działają na organizm oczyszczająco.Maqui zawierają potas,kwasy omega i magnez.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.