EkaMedica Noni 100% sok 500ml

13814

Nowy

Jest silnym antyoksydantem,opóźnia procesy starzenia,wspomaga wydajność umysłową,łagodzi stres.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

38.90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Noni jest silnym antyoksydantem.Wpływa na układ trawienny.Wzmacnia system odpornościowy.Zawiera ponad 100 substancji aktywnych-enzymów,protein,witamin i składników mineralnych.Najważniejsze z nich to witamina C,B3,żelazo,potas,skopoletyna oraz związki irydowe-kwasy DAA i AA.

Dzięki wysokiej zawartości witamin C i B3 zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspomaga wydajność umysłową.Noni ma w składzie tryptofan-aminokwas będący prekursorem w wytwarzaniu takich hormonów jak serotonina i melatonina.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.