EkaMedica Pigwa 100% sok 500ml

13817

Ten produkt nie występuje już w magazynie

24,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Pigwa często zwana polską cytryną to owoc,który w okresie jesienno-zimowym powinien stać się obowiązkowym składnikiem diety.Pigwa zawiera dużo witaminy C oraz wiele innych witamin,a także składników mineralnych,które wspomagają odporność organizmu.Sok z pigwy jest zasobny w witaminę Ci B,najlepiej wymieszać go z miodem-wtedy zyskuje na smaku i właściwościach.Pigwa ma największą nawartość pektyn spośród wszystkich owoców,dlatego też doskonale przyrządza się z niej przetwory,którym daje niepowtarzalny aromat ananasa.Dodatkowo pektyny pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi oraz zapobiegają nagłym skokom poziomu cukru i insuliny po spożytym posiłku.Pigwa oczyszcza przewód pokarmowy oraz wspomaga apetyt.


SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.