EkaMedica Graviola 100% Sok 500ml

2038

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Spożywanie gravioli wpływa korzystnie na samopoczucie i zapewnia równowagę organizmu.Zawiera ona unikalne acetogeniny annonaceowe,które mają silne działanie antyoksydacyjne.Naturalnie wspiera odporność organizmu,pracę układu nerwowego i mięśnia sercowego dzięki zawartości witamin C,B1,B2 oraz potasu,magnezu,fosforu i żelaza.Graviola ma w składzie chinoliny i izochinoliny wpływające na poprawę kondycji psycho-fizycznej.

SPOSÓB UŻYCIA: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Maksymalna porcja dzienna (50 ml) zawiera 3,8 g ekstraktu z owoców gravioli, co odpowiada 45,6 g owoców gravioli. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.