EkaMedica Morwa biała płyn 500 ml

2062

1 szt.

Ostatnie sztuki!

25,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Ekstrakt z liści morwy białej uzupełnia codzienną dietę w składniki,które korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów.Ekstrakt z liści morwy jest nieocenionym napojem dla osób chcących zachować odpowiedni poziom cukru oraz dbających o sylwetkę i masę ciała.Liść morwy białej spowalnia rozkład skroni na cukry proste (glukoza),eliminując zjawisko posiłkowej hiperglikemii.Zapobiega to nagłym skokom poziomu insuliny i cukru.Zawarte w morwie białej flawonoidy wykazują również nieocenione działanie antyoksydacyjne.

SPOSÓB UŻYCIA: 25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Maksymalna porcja dzienna (50 ml) zawiera 360 mg ekstraktu z liści morwy białej, co odpowiada 3,6 g surowca roślinnego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.