EkaMedica Burak 100% sok 1000ml

4636

Ten produkt nie występuje już w magazynie

26,50 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Burak zawiera wiele cennych pierwiastków takich,jak wapń,potas.fosfor,żelazo,magnez,kobalt a także witaminy A,C,B1.Jest również źródłem kwasu foliowego,witaminy z grupy B,odpowiedzialnej za produkcję "hormonów szczęścia"-serotoniny i noradrenaliny.Pektyna (znajdujący się w warzywie błonnik) pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia cholesterolu we krwi.

Zawarte w burakach barwniki-betaina,betanina i betanidyna należą do bardzo silnych przeciwutleniaczy.Betaina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metablizmu homocysteiny,przez co wpiera pracę układu krwionośnego i serca.

SPOSÓB UŻYCIA:Dwa razy dziennie po 50 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.