EkaMedica Acai 100% sok 500ml

4677

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Owoce acai,poza składnikami mineralnymi i witaminami: B1,B2,C,E,mogą poszczycić się jednym z najwyższych współczynników ORAC (zdolność pochłaniania wolnych rodników).Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów (m.in.flawonoidów i antocyjanów) acai spowalnia proces starzenia i pozwala czuć się dłużej młodo i witalnie.

Owoce acai wspierają wydolność organizmu,łagodzą zmęczenie i stres.Dzięki zawartości błonnika ułatwiają proces trawienia i oczyszczanie organizmu.Niski wskaźnik glikemiczny acai pomaga kontrolować apetyt poprzez zapobieganie nagłym skokom cukru i insuliny we krwi.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie wystepujące cukry

30 innych produktów w tej samej kategorii: