EkaMedica Borówka Amerykańska 100% sok

5148

Ten produkt nie występuje już w magazynie

25,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Borówki amerykańskie są skarbnicą witamin i substancji odżywczych.Wyróżnia je wysoka zawartość roślinnego błonnika pokarmowego.W ich składzie znajdziemy takze witaminę C,A,witaminy z grupy B oraz antocyjany,kwas elagowy i foliowy.Zawierają cenne składniki mineralne-cynk,potas,selen,miedź,żelazo,wapń.

Borówka jest tradycyjnie stosowana w profilaktyce problemów narządu wzroku,szczególnie u osób starszych.Jej owoce zawierają antocyjany o właściwościach przeciwutleniających oraz witaminę A i B2,które pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia.Uważa się,że antocyjany wpływają na krążenie krwi oraz chronią naczynia krwionośne przed uszkodzeniem.Jedną z najbardziej unaczynionych tkanek jest natomiast siatkówka oka.Borówka jest źródłem antyoksydantów.Chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i zwalcza wolne rodniki.Dodatkowo zawiera kwas elagowy.

Dzięki wysokiej zawartości błonnika,borówka wpływa pozytywnie na metabolizm i układ pokarmowy.Pomaga oczyścić organizm z toksyn i jest skuteczna przy problemach gastrycznych.Obecne w borówce pektyny pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu,a potas ciśnienie krwi.Ten ostatni oddziałuje także na prawidłowe funkcjonowanie mięśni.Sprawia to,że borówki pozytywnie wpływają na serce.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry