EkaMedica Granat 100% Sok 500 ml

6831

1 szt.

Ostatnie sztuki!

24,50 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Sok z owoców granatowca dużą ilość skoncentrowanych flawonoidów o działaniu antyoksydacyjnym,które chronią komórki przed uszkodzeniem.Jest skarbnicą łatwo przyswajalnych polifenoli,w tym tanin,antocyjanin i fitohormonów,a także witamin C,A i E,P,PP oraz z grupy B i beta-karotenu.Zawiera związki mineralne:żelaza,magnezu,fosforu,cynku.

Wpływa na pracę serca i naczynia krwionośne.Oddziałuje na poziom cholesterolu,zapobiegając jego wchłanianiu.Poprawia samopoczucie,opóźńia procesy starzenia i dodaje sił witalnych.Zawiera estron (folikulinę) występującą naturalnie formę estrogenu,która jest dziś powszechnie używana w hormonalnej terapii zastępczej,w czasie menopauzy.

Jest zalecany także mężczyznom.Dzięki składnikowi,obniżajacego poziom antygenu gruczołu krokowego,wspomaga funkcjonowanie prostaty.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.

30 innych produktów w tej samej kategorii: