EkaMedica Głóg 100% sok 500 ml

7869

Nowy

Wzmacnia serce,wspomaga krążenie krwi,działa relaksacyjnie oraz uspakajająco i tonizująco.

Więcej szczegółów

1 szt.

Ostatnie sztuki!

30.91 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Owoce głogu zawierają fenolokwasy oraz flawonoidy będące silnymi antyoksydantami które wymiatają wolne rodniki.Przede wszystkim głóg ma jednak bardzo dobry wpływ na serce. Zawarte w nim związki flawonoidowe wpływają na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych co wiąże się z utlenianiem i dopływem krwi do serca. Dodatkowo fitosterole będące składnikiem głogu mają wpływ na poziom cholesterolu w organizmie, zapobiegając jego wchłanianiu.

Głóg zawiera również witaminę C i witaminy z grupy B,które wpływają na zwiększenie odporności oragnizmu ,ułatwiają metabolizm białek i wchłanianie żelaza oraz fitosterole i garbniki. Dzięki temu łagodzi uczucie zmęczenia,uspakaja i wpływa na dobry sen.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.