EkaMedica Karczoch sok 500ml

8922

1 szt.

Ostatnie sztuki!

26,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Karczoch to warzywo idealne dla osób mających problemy z metabolizmem.Zawarta w nim cynaryna wpływa na proces trawienia i przemianę materii.Inulina z kolei działa podobnie jak błonnik-pod wpływem wody pęcznieje w żołądku dając długotrwałe poczucie sytości.Wpływa też na florę bakteryjną jelit.Karczoch zawiera również kwas chlorogenowy.Ten antypksydant oddziałuje na metabolizm.Kolejny składnik karczocha niacyna bierze udział w rozkładzie kwasów tłuszczów i węglowodanów,wspierając procesy trawienne i przyczyniając się do utrzymania odpowiedniego metabolizmu energetycznego.Zgodnie z zaleceniami europejskiego ziołolecznictwa wyroby z liści karczocha wspomagają funkcje trawienne żołądka i wątroby,a także ułatwiają oczyszczanie organizmu.Z uwagi na działanie inuliny oraz kwasu chlorogenowego karczochy polecane są osobom mającym tendencje do wahań poziomu cukru we krwi.Witaminy z grupy B zawarte w karczochu wpływają korzystnie na cerę.

SPOSÓB UŻYCIA:20 ml dwa razy dziennie po posiłku. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Maksymalna porcja dzienna (40 ml) zawiera 450 mg ekstraktu z liści karczocha, co odpowiada 9 g świeżych liści z karczocha. Średnia zawartość cynaryny w 40 ml produktu to 22,5 mg. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry.