EkaMedica Aronia 100% Sok 500ml

9364

1 szt.

Ostatnie sztuki!

19,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Aronia łączy w sobie cenne właściwości wina i zielonej herbaty ale w przeciwieństwie do tych produktów nie zawiera alkoholu czy kofeiny.Dzięki dużej zawartości witaminy C jest za to jednym z najbogatszych źródeł naturalnych przeciwutleniaczy,które chronią organizm przed wolnymi rodnikami.Jest bogata w witaminę P,czyli bioflawonoidy pełniące funkcje ochronne organizmu.Zawarta w niej rutyna i antocyjany działają bardzo korzystnie na naczynia krwionośne zapewniając prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego.Antocyjany wpływają na regenerację rodopsyny,barwnika na siatkówce odpowiedzialnego za jakość widzenia.

Z uwagi na wysoką zawartość witaminy C aronia to owoc idealny w okresie obniżonej odporności.Zawiera ona także kwasy organiczne jabłkowy,cytrynowy i octowy,które wpływają na wszystkie procesy metaboliczne w organizmie.

SPOSÓB UŻYCIA:
Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA:
Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry