Zobacz większe

Ibum supermax x 10 tabl.

15663

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

SKŁAD:
Substancją czynną leku IBUM SUPERMAX jest ibuprofen. Jedna kapsułka zawiera 600 mg ibuprofenu.
Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, otoczka kapsułki: żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony,
żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).