LIBRAMED x 138tabl.

9900

12 szt.

121,90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Wskazania

Libramed, połączony ze zrównoważoną dietą, prawidłowym przyjmowaniem płynów oraz regularną aktywnością fizyczną, dzięki swojemu mechanizmowi działania, wskazany jest do kontroli wagi u dorosłych i u dzieci powyżej 8. roku życia.

Skład

Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe. Policaptil Gel Retard® jest opatentowanym kompleksem makromolekuł, owocem badań firmy Aboca, zrealizowanym poprzez technologię produkcyjną, która pozwala na skupieniu się na specyficznych frakcjach polisacharydowych, uzyskanych z: celulozy, Opuntia Ficus indica, Amorphophallus konjac, Althaea officinalis, Linum usitatissimum, Tilia platyphyllos, Cichorium intybus.

 

Sposób użycia

Dorośli i młodzież powyżej 12. roku życia: 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.
Dzieci między 8. a 12. rokiem życia: 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami.
Zażyć zalecaną dawkę, popijając pełną szklanką wody  i połykając po jednej tabletce na raz. Nie żuć i nie rozgryzać tabletki.

Osoby mające problemy z połykaniem mogą rozpuścić tabletki Libramed w letniej wodzie lub w herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia. Uzyskany napój należy spożyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel.

 

Długość leczenia

Należy zażywać Libramed przynajmniej przez 2 miesiące, pamiętając o zrobieniu 2- lub 3-dniowej przerwy po każdym miesiącu leczenia.

 

Ostrzeżenia

Osobom mającym problemy z połykaniem nie zaleca się bezpośredniego zażycia tabletki, lecz jej wcześniejsze rozpuszczenie.
Zaleca się przyjęcie produktu przynajmniej dwie godziny przed lub po zażyciu leków, aby nie zakłócać ich wchłaniania. Nie zażywać w okresie ciąży i karmienia piersią. Osobom leczącym się na cukrzycę i hiperlipidemię, zaleca się skonsultowanie z lekarzem w celu ewentualnej zmiany dawki leku.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Okres ważności dotyczy produktu zamkniętego i właściwie przechowywanego.

 

Opakowanie

Ciemna szklana butelka z zawierająca 138 lub tabletki po 725 mg każda, do połknięcia lub do rozpuszczenia w letnim płynie.

Produkty powiązane