Berimal Metabolizm x 30kaps

Nowy

4 szt.

59.90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Berimal Metabolizm, 30 kapsułek

Opis:

Berimal Metabolizm – suplement diety dla osób, które dbają o utrzymanie prawidłowej gospodarki tłuszczowej i węglowodanowej oraz metabolizmu, opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz badań naukowych¹,².

Właściwości składników:

Ekstrakt z bergamoty pozyskiwany jest z miąższu owoców Citrus bergamia Risso. Do produkcji Berimalu Metabolizm pozyskiwane są owoce bergamoty z tradycyjnych upraw zlokalizowanych na wybrzeżu Kalabrii na południu Włoch. Ekstrakt z bergamoty, tzw. BPF (Bergamote-derived Polifenolic Fraction) standaryzowany jest na obecność 5 flawonoidów z grupy polifenoli: neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny i brutierydyny.

Ekstrakt z zielonej herbaty wspomaga metabolizm tłuszczów i pomaga utrzymać prawidłowy poziomcholesterolu i triglicerydów przyczyniając się do utrzymania zdrowia serca. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała. Działa także antyoksydacyjnie chroniąc organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Głównymi substancjami aktywnymi w ekstrakcie z zielonej herbaty są polifenole i katechiny. Ich działanie, dobra tolerancja i bezpieczeństwo zostało potwierdzone w wielu badaniach naukowych².

Chrom wspomaga utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi oraz wspomaga metabolizm makroskładników odżywczych.

Witamina B₆ bierze udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny oraz w prawidłowym pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych.

Witamina B₁₂ wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny, a także wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Składnik Zawartość w 2 kapsułkach Zawartość w 3 kapsułkach

ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty

standaryzowany na zawartość 38% polifenoli 800 mg 1200 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinesis) 200 mg 300 mg

Witamina B₆ 3,4 mg (243%*) 5,1 mg (364%*)

Chrom 132 μg (330%*) 198 μg (495%*)

Witamina B₁₂ 66 μg (2640%*) 99 μg (3960%*)

** - procent realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Sposób użycia: dorośli 2-3 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia z uwagi na gorzki smak.

Ostrzeżenia i inne informacje:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych. Berimal Metabolizm zawiera kofeinę (20 mg/2

kapsułki; 30 mg/3 kapsułki), katechiny (120 mg/2 kapsułki; 180 mg/3 kapsułki), 3-egalusan epigallokatechiny (60 mg/2 kapsułki; 90 mg/3 kapsułki); nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. W przypadku przyjmowania leków hipolipemizujących, stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem. BPF nie powoduje podwyższenia poziomu aminotransferaz.

Przechowywanie: w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowym i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Produkty powiązane