L`BIOTICA MASKA ZE śLUZU ŚLIMAKA

15269

Nowy

Prozdrowotne właściwości ślimaków były znane już w starożytności, kiedy to z powodzeniem leczono nimi ostry kaszel, wrzody żołądka czy choroby skóry.

Więcej szczegółów

1 szt.

Ostatnie sztuki!

14.80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

W naturze śluz ślimaka chroni jego skórę przed uszkodzeniami, infekcjami, wysuszeniem i promieniami UV. Właściwości te mają doskonałe przełożenie na rezultaty pielęgnacji z wykorzystaniem tego składnika.

 

Filtrat śluzu ślimaka to składnik wielofunkcyjny, dający spektakularne efekty przy kontrolowaniu oznak starzenia się skóry, regeneracji, przywracaniu nawodnienia, łagodzeniu podrażnień, redukcji blizn i przebarwień oraz ochronie przed wolnymi rodnikami.  Jest bogatym źródłem kwasu glikolowego, naturalnego kolagenu, elastyny, alantoiny, polisacharydów, witamin A, C i E oraz naturalnych antybiotyków.

Aktywne działanie śluzu ślimaka w połączeniu z kwasem hialuronowym błyskawicznie przywraca młody i promienny wygląd skóry, wydobywa jej naturalne piękno i opóźnia proces powstawania zmarszczek.   

 

W niektórych krajach, takich jak Tajlandia, Japonia czy Korea Południowa, istnieje możliwość skorzystania z sesji SPA z żywymi ślimakami. Zostają one umieszczone na twarzy klientki w taki sposób, aby poprzez swobodne poruszanie, pokryły śluzem jak największą powierzchnię skóry.

Pielęgnacyjne właściwości śluzu ślimaka możesz wykorzystać również w mniej inwazyjnej formie, w domowym zaciszu. Nie musisz się obawiać, że będzie to nieprzyjemne doznanie dla Twoich zmysłów. Kosmetyki ze śluzem ślimaka mają neutralny wygląd, zapach i teksturę.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: