Hascoderm Lipożel 30g

17065

Nowy

10 szt.

22.88 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Opis produktu:

HASCODERM Lipożel 30 g

Skład:

Aqua, Propylene Glycol, Azelaic Acid, Dimethicone, Carbomer, Sodium Hydroxide, Lecithin, Disodium EDTA.

Wskazania:

Hascoderm Lipożel jest żelem przeznaczonym do specjalistycznej  pielęgnacji skóry ze zmianami trądzikowymi i przebarwieniami.

Działanie:

Zawarty w żelu kwas azelainowy:

działa antybakteryjnie, przez co łagodzi zmiany trądzikowe i łojotokowe
rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe i pigmentacyjne
wyrównuje koloryt skóry

Zawarte w żelu liposomy w postaci fosfolipidowych mikrocząsteczek uwalniają substancję aktywną dopiero w głębokich warstwach skóry, znacznie zwiększając skuteczność działania preparatu. 

Dzięki liposomalnej formule żelu oraz odpowiednio dobranym składnikom, preparat posiada bardzo dobre właściwości nawilżające, które korzystnie wpływają na skórę ze zmianami trądzikowymi, efektywnie poprawiając jej wygląd.

Lekka żelowa konsystencja sprawia, że preparat łatwo się wchłania i utrzymuje nawilżenie skóry na stałym poziomie nie powodując nieprzyjemnego ściągania. Żel może być stosowany również pod makijaż. Preparat nie zawiera barwników, dodatków ani konserwantów, co minimalizuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości.

 

Dawkowanie:

Po oczyszczeniu skóry dowolnym preparatem oczyszczającym nałożyć niewielką ilość żelu w miejscu zmian trądzikowych  lub przebarwień  i delikatnie wmasować. Omijać okolice oczu.

Stosować 2 razy dziennie.

W sezonie letnim stosowanie preparatu wymaga ochrony przeciwsłonecznej.

Produkty powiązane