Nutridef Gardło&Głos miód-cytryna

Nowy

23 szt.

29.90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Pastylki Gardło & głos na gardło i struny głosowe, zawierające naturalne składniki takie jak Stulisz lekarski, mirrę, miód Manuka i Propolis, to doskonały sposób na łagodzenie bólu i podrażnień w gardle.

Dzięki pastylkom Gardło & głos możesz poczuć ulgę i przywrócić komfort podczas mówienia, jedzenia i picia. Nasze produkty są w pełni bezpieczne i skuteczne, dzięki czemu możesz być pewien, że dostarczają one najlepsze wsparcie dla Twojego gardła i strun głosowych.

Oczywiście Gardło & głos SUGAR FREE to pastylki dostępne w wersji bez cukru, co czyni je idealnym wyborem dla osób z cukrzycą i tych, którzy unikają cukru w diecie. Ponadto, oferujemy dwa pyszne smaki do wyboru - pomarańczowy i cytrynowy, które sprawiają, że stosowanie Gardło & głos jest przyjemnym doświadczeniem.

Dzięki temu, możesz cieszyć się nie tylko korzyściami dla Twojego gardła, ale także smakiem, który lubisz. Przekonaj się już dziś, jak pastylki Gardło & głos na gardło i struny głosowe mogą poprawić Twoje samopoczucie!

Możliwości zastosowania:

• w przypadku zaczerwienienia błony śluzowej gardła, 

chrypki, trudności w mówieniu

• w przypadku afonii i i dysfonii

• w przypadku owrzodzeń, stanów zapalnych przyzębia, 

aft wraz z obecnością gorączki

Dlaczego Nutridef Gardło&Głos Pastylki do ssania SUGAR FREE?

To doskonałe uzupełnienie do kuracji produktem NutriDef Spray na gardło, który zawiera miód Manuka, Mirrę oraz Stulisz o najwyższym stężeniu na rynku aptecznym. Pastylki przynoszą ulgę w przypadku chrypy, zaniku głosu, bólu gardła . Mają dwa przyjemne smaki i są bez cukru.