NutriRegular Acid 20 tabl.

Nowy

NutriRegular Acid to naturalny preparat zawierający składniki pochodzenia roślinnego, takie jak dziki ślaz i opatentowany Richberry®. Richberry® to mieszanka nasion winorośli właściwej, owoców granatu, poziomki pospolitej, żurawiny, maliny i borówki czarnej. Ten naturalny suplement pomaga łagodzić symptomy zgagi, oferując ulgę od bólu i dyskomfortu związanego z chorobą refluksową.

Więcej szczegółów

23 szt.

28.90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

NutriRegular Acid

tabletki do ssania na zgagę,


Zawierające naturalne składniki, takie jak: Ślaz dziki i opatentowany składnik Richberry®.

Jest to mieszanina nasion winorośli właściwej, owoców Granatu, Poziomki pospolitej, Żurawiny, Maliny i Borówki czarnej.
Są idealnym sposobem na łagodzenie objawów zgagi. Dzięki NutriRegular Acid możesz poczuć ulgę w bólu i dyskomforcie związanym z chorobą refluksową.

NutriRegular Acid łagodzi podrażnioną błonę śluzową żołądka i pomaga zapobiegać kolejnym epizodom zgagi. Tabletki są łatwe i wygodne w użyciu - należy wziąść tabletkę do ust i poczekać aż się rozpuści.

strona producenta

NutriRegular Acid

Składniki:

RICHBERRY6000® (mieszanina ORAC 6000) 100 mg: badania na Uniwersytecie w Mediolanie wykazały, że antocjany obecne w owocach czerwonych i niebieskich (winorośl, granat, poziomka, żurawina, malina, borówka) posiadają doskonałe właściwości przeciwzapalne na błonę śluzową żołądka i mogą być stosowane jako profilaktyka stanów zapalnych i wrzodów.


Ślaz dziki (Malva sylvestris L.) 90 mg suchego ekstraktu z liści: liście bogate w śluzy nadają roślinie właściwości powlekające i przeciwzapalne z ochronnym działaniem na błonę śluzową żołądka, która stanowi ochronę przed kwasem żołądkowym. To korzystne działanie Ślazu może być pomocne w leczeniu zapalenia żołądka objawiającym się pieczeniem, paleniem a także refluksem.


Diwęglan sodu 100 mg: Popularnie stosowany w przypadku zgagi, nadżerek błony śluzowej dzięki właściwościom buforującym kwas żołądkowy.


Węglan wapnia 200 mg: ma dłuższe działanie buforujące od diwęglanu sodu.