Nutriregular VenUrto 20 tabl.

Nowy

14 szt.

46.62 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Twoje nogi potrzebują dodatkowego wsparcia? Nasz NutriRegular Ven Urto na bazie Nostrzyka, standaryzowanego na zawartość Kumaryn, zawierający zmikronizowaną Diosminę i Bromelainę to idealny wybór dla osób, które chcą poprawić funkcję krążenia żylnego i mikrokrążenia.

NutriRegular Ven Urto łączy w sobie najlepsze składniki aktywne pochodzenia naturalnego o działaniu wazoprotekcyjnym i drenującym (m.in. Nostrzyk, Bromelainę, Diosminę). Wyjątkowość NutriRegular Ven Urto jest potwierdzona zastosowaniem aż dwóch opatentowanych ekstraktów, standaryzowanych i zmikronizowanych: µsmin®Plus (Diosmina) i Lymphaselect® o doskonałej biodostępności.

NutriRegular Ven Urto pomaga redukować opuchliznę, ból i zmęczenie nóg, a także łagodzi dolegliwości związane z obecnością hemoroidów. NutriRegular Ven Urto jest w pełni bezpieczny i skuteczny, a jednocześnie wolny od glutenu i laktozy, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla osób z nietolerancją tych składników.

Wypróbuj już dziś NutriRegular Ven Urto na bazie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych i ciesz się zdrowymi i zregenerowanymi nogami oraz  brakiem hemoroidów.

Produkty powiązane