HEPA ACTION advanced 30 kaps.

7137

Nowy

Hepa Action Advanced jest produktem na bazie naturalnego kompleksu molekularnego Cuphenyl , który wspiera funkcje wątroby i jej właściwości detoksyfikacyjne .

Więcej szczegółów

16 szt.

39.89 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Hepa Action Advanced

jest produktem na bazie naturalnego kompleksu molekularnego Cuphenyl, który wspiera funkcje wątroby i jej właściwości detoksyfikacyjne. Jego działanie zapobiega również gromadzeniu się tłuszczu na poziomie komórek wątrobowych i wspomaga jego usuwanie. Ułatwia również szybkie trawienie i wspomaga funkcjonowanie dróg żółciowych.

Właściwości suplementu HEPA ACTION ADVANCED:

Hepa Action Advanced działa za pomocą kompleksu molekularnego Cuphenyl, którego podstawą są kwasy hydroksycynamonowe, terpeny i flawonoidy oraz wiele innych substancji o kompleksowym działaniu na wątrobę na poziomach:

  • Strukturalnym: działanie ochronne komórek śródbłonka wątroby, wspieranie funkcji dróg żółciowych

  • Komórkowym : sprzyja redukcji nagromadzonych tłuszczów, wspiera regenerację hepatocytów, wspiera funkcje metaboliczne (lipidy i węglowodany) oraz wykazuje działanie ochronne

  • Molekularnym : bezpośrednie działanie neutralizujące przeciw wolnym rodnikom

Sposób użycia:

Zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 2 razy dziennie najlepiej przed śniadaniem i przed kolacją.

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub więcej składników. W przypadku braku poprawy objawów należy skonsultować się z lekarzem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła i światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Skład HEPA ACTION ADVANCED:

Substancje czynne (w przeliczeniu na 1 kapsułkę):

Cuphenyl 122mg – naturalny kompleks molekularny mianowany na zawartość : kwasu rozmarynowego 1,23% oraz flawonoidów całkowitych w przeliczeniu na hiperozyd 1,2 %, zawierający : karczoch zwyczajny, liofilizowany ekstrakt z liści 42 mg, rozmaryn lekarski, liofilizowany ekstrakt z liści 47,5 mg, ostryż długi , liofilizowany ekstrakt z kłącza 22,5 mg, głóg jednoszyjkowy, liofilizowany ekstrakt z kwitnących wierzchołków 20,5 mg.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: