HEPATIL x 40 tabl.

1645

Nowy

Hepatil to tabletki, które wspierają prawidłową pracę wątroby. Suplement diety wspomaga oczyszczanie i regenerację tego narządu. Przynosi ulgę po spożyciu ciężkiego posiłku redukując wzdęcia i wrażenie ciężkości w brzuchu. Łagodzi uczucie bólu i napięcia, w wyniku przyjmowania antybiotyków oraz leków, które obciążają wątrobę.

Więcej szczegółów

1 szt.

Ostatnie sztuki!

16.90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Wskazania

  • Ostre zapalenia wątroby i marskość wątroby niezależnie od etiologii, stany przedśpiączkowe oraz śpiączka wątrobowa.

  • Ponadto zapobiegawczo w ostrej, podostrej i przewlekłej hiperamonemii. Ornityna zwiększa również tolerancję na substancje uszkadzające miąższ wątroby, takie jak leki przeciwgruźlicze i przeciwnowotworowe. Ornitynę stosuje się także w zaburzeniach trawienia wywołanych niewydolnością wątroby.

Działanie

  • Hepatil wspomaga pracę wątroby i przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów.

Zalecana do spożycia dzienna porcja

Zalecana do spożycia dzienna porcja: u dorosłych i u dzieci powyżej 7. roku życia 1-2 tabletki 3 razy na dzień, popijając niewielką ilością wody.

Skład

celuloza mikrokrystaliczna z krzemionką koloidalną (substancja wypełniająca), L-ornityny Lasparaginian, wodorowinian choliny, magnezu stearynian (substancja poślizgowa), talk (substancja poślizgowa), krzemionka koloidalna bezwodna (substancja poślizgowa).

Sposób przechowywania 15°C - 25°C

Producent / Podmiot odpowiedzialny: TEVA

Produkty powiązane