ACIDOLAC BABY

8463

Nowy

Od pierwszych dni życia


Acidolac® baby krople suplement diety jest produktem w postaci zawiesiny doustnej. Zawiera szczep bakterii priobiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103

Więcej szczegółów

2 szt.

Ostatnie sztuki!

34.80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Od pierwszych dni życia


Acidolac® baby krople suplement diety jest produktem w postaci zawiesiny doustnej. Zawiera szczep bakterii priobiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103o działaniu korzystnym dla zdrowia, zawarty w formie mikrokapsułek, otrzymywanych dzięki nowoczesnej technologii mikroenkapsulacji. Pozwala to na znaczące zwiększenie żywotności bakterii probiotycznych w przewodzie pokarmowym.

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 wchodzący w skład produktu Acidolac® baby krople suplement diety to jeden z najlepiej przebadanych szczepów bakterii. Bakterie te występują naturalnie w przewodzie pokarmowym człowieka, są odporne na działanie soku żołądkowego i kwasów żółciowych oraz wykazują dużą zdolność przylegania do nabłonka jelitowego, dzięki czemu łatwo zasiedlają przewód pokarmowy.

Produkt można stosować w celu uzupełniania flory bakteryjnej jelit w okresie antybiotykoterapii oraz przez 2-3 tygodnie po zaprzestaniu stosowania antybiotyków, a także w podróży ze zmianą strefy klimatycznej, kiedy w przewodzie pokarmowym może dojść do zmian w składzie mikroflory.

 

Składniki

 

olej kukurydziany, bakterie kwasu mlekowego zawierające Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 (białka mleka). 

 

Składniki

5 kropli

(zalecana dzienna porcja)

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103

1 mld

(1 x 109 CFU*)

*CFU – Colony Forming Unit - jednostka tworząca kolonię bakterii

Białko obecne w produkcie pochodzi z bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 oraz wykorzystania przy ich produkcji pochodnej kazeiny (białka mleka).

 

Zalecane spożycie:

 • Produkt przeznaczony dla noworodków, niemowląt, dzieci.
 • 5 kropli dziennie.
 • Stosowanie produktu u noworodków według indywidualnych zaleceń lekarza.


Acidolac® baby krople suplement diety nie zawiera laktozy, to również produkt bezglutenowy i może być podawany osobom, które nie tolerują tych składników.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.


 

Sposób przygotowania i sposób użycia:

 • Produkt jest w postaci zawiesiny, dlatego przed każdym użyciem należy kilkakrotnie, energicznie wstrząsnąć zakręconą fiolką w celu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Po wstrząśnięciu pojawi się naturalne zmętnienie.
 • Produkt należy stosować w trakcie posiłków.
 • Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie (np. woda, mleko, sok owocowy) o temperaturze maksymalnie 37°C.
 • W przypadku niemowląt karmionych piersią, krople można podawać w ściągniętym mleku matki.

 

Wygoda w stosowaniu
- łatwość podania

 

 

Przechowywanie:

 • Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. 
 • Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur.
 • 5 kropli zawiera 1 miliard żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103 . Zawartość bakterii jest gwarantowana do końca okresu przydatności produktu do spożycia pod warunkiem przestrzegania warunków przechowywania.
 • Po pierwszym otwarciu fiolki, produkt należy zużyć w ciągu 30 dni.

Produkty powiązane