OLIMP Gold Żeń-szeń complex tabl.powl. 30t

8597

Nowy

Gold Żeń-szeń complex to jedyny preparat na rynku zawierający unikalną formułę trzech gatunków żeń-szenia i aktywatora zwiększającego skuteczność ich działania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

22.49 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Dodatkowo formuła wzbogacona została o magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów zawierających żeń-szeń. Jednak żaden z nich nie zawiera aż trzech gatunków tej cenionej rośliny w jednej tabletce.

Mało kto wie, że gatunki te różnią się od siebie swoimi właściwościami - każdy z nich wspomaga nasz organizm w inny sposób.

Gold Żeń-szeń complex jako jedyny łączy je wszystkie w jednej tabletce!

AKTYWATOR SKUTECZNOŚCI!

Skuteczność działania składników ziołowych, takich jak żeń-szeń w dużej części zależy od stopnia ich wchłonięcia przez organizm. Gold Żeń-szeń complex zawiera specjalny aktywator skuteczności - ekstrakt, który zwiększa skuteczność innych ziołowych składników!

MAGNEZ!

Badania naukowe udowodniły, że magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w prawidłowym funkjonowaniu układu nerwowego.
 
Preparat przeznaczony dla osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności fizycznej i umysłowej oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Polecany w szczególności osobom w średnim i podeszłym wieku, wykonującym ciężką pracę fizyczną i umysłową, a także sportowcom. 
 
Sposób użycia: 
1 tabletka w trakcie posiłku. Tabletkę należy popić dużą ilością wody.
Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.