Salvigol Bio Pediatric 13,5g tabl.dossania

1014

Ten produkt nie występuje już w magazynie

18,20 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Salvigol pediatric tabletki dla dzieci tworzą składniki z upraw biologicznych i wyłącznie funkcjonalne substancje roślinne wytworzone dzięki innowacyjnemu procesowi ekstrakcji i koncentracji.
Salvigol tabletki jest wyrobem medycznym sklasyfikowanym i wyprodukowanym zgodnie z ustaleniami Dyrektywy 93/42/EWG.

Środki ostrożnosci:
nie stosować u dzieci poniżej lat 3. Uwaga nie stosować u dzieci, które nie potrafią pozostawić tabletki do powolnego rozpuszczenia się w ustach.
Nie stosować w razie nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.
W celu uzyskania szerszych informacji, przeczytaj uważnie dołączoną ulotke.

Spośob użycia:
tabletka działa najlepiej, jeżeli rozpuszcza się ją powoli w ustach. Zaleca się stosowanie 1 tabletki przy każdorazowym podaniu aż do dawki dziennej: 2 tabletki dla dzieci w wieku lat 3; od 3-5 tabletek dla dzieci od lat 4 do 6; od 4-6 tabletek dla dzieci powyżej lat 6. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, z dala od żródeł ciepła i światła.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Data ważności odnosi się do produktu zamkniętego i odpowiednio przechowywanego.

 

Skład:
Cukier trzcinowy *; inulina z korzenia cykorii; miód liofilizowany *; liofilizowany sok cytrynowy; liofilizowany wielofrakcyjny wyciąg z liści szałwii lekarskiej (Salvidol 2-LMF)*; zel z liści aloesu zwyczajnego, poddany procesowi dehydratacji*; liofilizowany ekstrakt z mirry; aromaty z: ananasa, truskawki.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: