SOLGAR Jelitowa flora bakteryjna Advanced Multi-Billion Dophilus

13402

1 szt.

Ostatnie sztuki!

138,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

 • 100% bez produktów mlecznych

  Nasz preparat reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technolo­gii produkcji oraz biochemii suplementów probiotycznych.

  Szczepy bakterii oferowane przez Solgar są wy­konywane z pierwszego pasażu.

  • Szczepy bakterii stosowane przez firmę Solgar są odporne na wysoki poziom kwasowości żołądka, ale w celu uzyskania dodatkowej ochro­ny produktów z tej serii zastosowano kapsułkowanie w mikrokapsuł­ki z matrycy polisacharydowej, która zwiększa ich możliwości przeży­cia w układzie pokarmowym.
  • Kapsułka rozpuszcza się bardzo szybko, a żel polisacharydowy w kap­sułce tworzy matrycę ochronną wokół bakterii. Żel ten jest odporny na kwas żołądkowy i rozpuszcza się dopiero w mniej kwaśnym środowisku dwunastnicy, w której bakterie są uwalniane, aby spełniły swoją funk­cję w przewodzie pokarmowym.

  Nowe szczepy testowano w kwaśnym środowisku podobnym do śro­dowiska panującego w żołądku i stwierdzono, że mogą one prze­trwać dwie godziny.

  W odróżnieniu od zwykłych probiotyków mogą być więc przyjmowane podczas posiłku.

  SPOSÓB UŻYCIA

  Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

  Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

  INFORMACJA ALERGICZNA

  Produkt bezglutenowy.
  Nie zawiera: drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, aromatów i barwników.

  Składniki

  Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (1 lub 2 kapsułki) zawiera:

  L. acidophilus, LA-5® – 1,25 mld/2,5 mld mikroorganizmów

  B. lactis, BB-12® – 1,25 mld/2,5 mld mikroorganizmów

  L. paracasei, L. CASEI 431® – 1,25 mld/2,5 mld mikroorganizmów

  L. rhamnosus GG, LGG® – 1,25 mld/2,5 mld mikroorganizmów

  Składniki:

  kompleks Advanced Multi-Billion Dophilus™: L. acidophilus, LA-5®, B. lactis, BB-12®, L. paracasei, L. CASEI 431®, L. rhamnosus GG, LGG®; maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: alginian sodu, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii: