Nurofen Express Forte x 10 kaps.

13871

4 szt.

8,50 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Szybko wchłaniający się lek o ukierunkowanym działaniu przeciwbólowym.
Produkt leczniczy przeznaczony jest do stosowania u dorosłych oraz dzieci i młodzieży o masie ciała powyżej 40 kg (12 lat i starszych) w objawowym leczeniu łagodnego i umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, bóle miesiączkowe, ból zębów oraz gorączka i ból związane z przeziębieniem. Miękkie kapsułki żelowe zawierają tę samą substancję czynną (ibuprofen) co Nurofen Tabletki, ale w płynnej postaci - gotowej do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu.

 

Sposób użycia:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat. Dawka początkowa 1 kapsułka, następnie w razie potrzeby 1 kapsułka co 4 godziny. Nie stosować więcej niż 3 kapsułki (1200mg ibuprofenu). Kapsułki należy popić wodą i połknąć w całości. Kapsułek nie należy żuć ani ssać. U osób z wrażliwym przewodem pokarmowym zaleca się stosowanie leku podczas posiłku. Lek nie jest wskazany dla dzieci w wieku poniżej 12lat. Jeżeli mimo przyjmowania leku dolegliwości nie ustępują, nasilają się lub wystąpią nowe, dodatkowe objawy, należy skonsultować się z lekarzem.

30 innych produktów w tej samej kategorii: