Neo-angin 36 tabletek

2145

2 szt.

Ostatnie sztuki!

18,50 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Tabletki do ssania neo-angin® oraz neo-angin® spray zawierają korzystną kombinację trzech substancji czynnych: amylometakrezolu, alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego i lewomentolu, które tworząc formułę TriActive pomagają na trzy sposoby:

1. Uwalnia od bólu gardła,
2. Zwalcza infekcję gardła,
3. Wspomaga leczenie stanu zapalnego.

Bakterie oraz wirusy to jedna z głównych przyczyn bólu gardła. Jeśli organizm jest osłabiony w skutek przeziębienia, układ odpornościowy nie może odpowiednio bronić się przed tymi drobnoustrojami. Penetrują one śluzówkę jamy ustnej i gardła (infekcja), gdzie dochodzi do ich namnażania. Antyseptyczny efekt działania leku neo-angin® hamuje wzrost bakterii i zwalcza drobnoustroje atakujące błony śluzowe i powodujące ból.

Zawdzięcza to zawartości amylometakrezolu, alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego i lewomentolu. Lek neo-angin® zawiera trzy substancje aktywne, które zwalczają bakterie, jedną z głównych przyczyn bólu gardła.

Kiedy bakterie i wirusy atakują błony śluzowe w jamie ustnej i gardle w przebiegu przeziębienia, organizm reaguje stanem zapalnym i pojawiają się typowe objawy towarzyszące bólowi gardła, tj. drapanie, zaczerwienienie, obrzęk oraz trudności z przełykaniem.

Wszystkie trzy substancje czynne zawarte w preparacie neo-angin® – amylometakrezol, alkohol 2,4-dichlorobenzylowy i lewomentol – hamują mediatory stanu zapalnego i bólu, które są zaangażowane w stan zapalny śluzówki jamy ustnej i gardła oraz ból gardła. W ten sposób neo-angin® łagodzi ból i stan zapalny.

Ponadto substancja aktywna, lewomentol, ma działanie chłodzące, dzięki czemu łagodzi bólu gardła.

Skuteczność leku neo-angin® potwierdzono w kilku badaniach naukowych. Wykazały one, że kombinacja amylometakrezolu, alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego i lewomentolu jest szczególnie efektywna i warunkuje skuteczność produktu leczniczego neo-angin®. Te trzy substancje aktywne nie tylko walczą z infekcją, ale też łagodzą ból i stan zapalny oraz perfekcyjnie się uzupełniają.