Nurofen Express forte x 20 kaps.

8529

3 szt.

Ostatnie sztuki!

16,99 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Szybko wchłaniający się lek o ukierunkowanym działaniu przeciwbólowym.
Produkt leczniczy przeznaczony jest do stosowania u dorosłych oraz dzieci i młodzieży o masie ciała powyżej 40 kg (12 lat i starszych) w objawowym leczeniu łagodnego i umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, bóle miesiączkowe, ból zębów oraz gorączka i ból związane z przeziębieniem. Miękkie kapsułki żelowe zawierają tę samą substancję czynną (ibuprofen) co Nurofen Tabletki, ale w płynnej postaci - gotowej do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu.