SOLGAR Formuła VM-75 kaps. 60 kaps.

13456

1 szt.

Ostatnie sztuki!

77,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Najbardziej renomowany preparat witaminowo-minerałowy ceniony w świecie za skuteczność składu (pełny o wysokiej potencji skład witami­nowo-minerałowy, zawiera schelatowane aminokwasowo minerały, en­zymy trawienne, zioła, bioflawonoidy i mieszaninę naturalnych karote­noidów).

1 kapsułka preparatu VM-75 w kapsułkach zawiera połowę składu tablet­ki preparatu VM-75 w tabletkach. Daje to możliwość zmiennego dawko­wania 1 do 2 kapsułek dziennie. Stanowi to alternatywne rozwiązanie dla osób zażywających preparaty multiwitaminowo-minerałowe i mających problemy żołądkowo-trawienne, ponieważ składniki w preparacie VM-75 kapsułki nie są poddawane kompresji przez co są łatwiejsze do strawienia.

Wskazania podstawowe:

- kompleksowy preparat witaminowo-minerałowy dla osób dorosłych

- okres rekonwalescencji

- osoby o dużej aktywności fizycznej

- polecany dla osób z problemami żołądkowo-trawiennymi

- poważne osłabienie organizmu

- ubogie i nieregularne odżywianie

Sposób użycia

2 kapsułki dziennie

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.