SOLGAR Głóg wyciąg (Crataegus spp.) kaps.

13477

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Głóg ma szcze­gólne znaczenie ma rozkurczowe działanie na naczynia wień­cowe serca, powodujące ustąpienie bólu i uczucia duszności. Głóg wywiera też korzystny wpływ na naczynia krwionośne mózgu.Preparat zawiera w jednej kapsułce sproszkowane nieprzetworzone owoce głogu oraz standaryzowany sproszkowany wyciąg z liści i kwiatów głogu o stałej gwarantowanej ilości witeksyny. Witeksyna jest najaktywniejszym fizjologicznie flawonoidem zawartym w głogu. Właśnie jej i innym synergistycznie działającym związkom zawartym w liściach, kwiatach i owocach zawdzięczamy tak zbawienny wpływ głogu na serce i układ krążenia.Opracowana przez Solgar receptura tego preparatu gwarantuje i zapewnia pełną siłę działania głogu występującego w naturze.

Wskazania podstawowe:

- choroby wieńcowe

- kardiomiopatia

- nadciśnienie

- osłabienie mięśnia sercowego

- niewydolność mięśnia sercowego

- poprawa krążenia w naczyniach mózgowych

- poprawa wydolności serca w treningu sportowym

Sposób użycia

1 do 3 kapsułek dziennie

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.