VALERIN Max x 10tabl.

3459

Ten produkt nie występuje już w magazynie

11,90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Valerin MAX
Valerin max to lek roślinny o działaniu uspokajającym. Jako jedyny na rynku zawiera maksymalną dawkę wyciągu z korzenia kozłka lekarskiego – 360 mg*. Przywraca równowagę i panowanie nad sobą, a jednocześnie pozwala normalnie funkcjonować.

Skład:

Jedna tabletka powlekana zawiera 360 mg wyciągu wodno-alkoholowego z korzenia kozłka, suchego ( Valerianae radix extractum hydroalcoholicum siccum, 8-11:1) w połączeniu z nośnikami (30%). Nośnikami są: maltodekstryna i krzemionka koloidalna bezwodna. Ekstrahent: etanol 60% (v/v). Substancje pomocnicze: w tym laktoza.

    Wskazania:
    łagodne stany napięcia nerwowego i uczucia niepokoju

Dawkowanie i sposób podawania:

Podanie doustne. Dorośli: 1 tabletka do 3 razy na dobę.
Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami i obsługujące maszynami i u dzieci poniżej 12 lat.
Podmiot odpowiedzialny:

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

*w klasie IMS 13A1C CALM.&SLEEP.PROD.-CAPS/T wg stanu na dzień 01.05.2013 r.
Valerin max
Valerin max, kozłek lekarski 360 mg, tabletki powlekane. Wskazania do stosowania: łagodne stany napięcia nerwowego i uczucia niepokoju. Przeciwwskazania: Produktu leczniczego nie należy stosować: w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych; u dzieci poniżej 12 lat. Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn: Produkt leczniczy może upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn, dlatego też nie zaleca się stosowania produktu przez osoby kierujące pojazdami lub innymi maszynami. Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Produkty powiązane