Acidophilus 1mld CFU 100 kaps. SWANSON

14223

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Bakteria ta,wraz z innymi bakteriami z gatunku Lactobacillus,należy do bakterii kwasu mlekowego.W przemyśle spożywczym jest ona wykorzystywana do prowadzenia procesów fermentacji mleka i produkcji jogurtów czy kefirów.Lactobacillus stosuje się w profilaktyce biegunek bakteryjnych i wirusowych oraz w skracaniu czasu jej trwania.Jest on również stosowany do zapobiegania i leczenia biegunki wynikającej ze stosowania antybiotyków.Badania pokazują,że przyjmowane regularnie probiotyki mogą pomóc w zapobieganiu infekcjom żołądkowo-jelitowym u dzieci i dorosłych.Stosowanie L.acidophilus wraz z innymi szczepami bakterii probiotycznych może wzmacniać układ odpornościowy i korzystnie wpływać na ogólny stan zdrowia.Lactobacilus acidophilus jest stosowany ponadto u pacjentów z przewlekłymi zaparciami,nietolerancją laktozy oraz w redukcji ryzyka wystąpienia alergii na pyłki czy atopowego zapalenia skóry.

SKŁADNIKI: Lactobacillus acidophilus, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

 
SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.
 
PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.