Butcher's Broom (Ruszczyk Kolcz.) SWANSON

14231

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Ruszczyk kolczasty jest półkrzewem do 1m wysokości.W lecznictwie wykorzystywane są kłącze i korzeń ruszczyka zawierające m.in. saponiny sterydowe,flawonoidy,fitosterole,kwasy tłuszczowe,kumaryny,alkaloidy.To właśnie flawonoidy zawarte w roślinie wzmacniają i uszczelniają ścianki naczyń krwionośnych,działają rozkurczająco na mięśnie gładkie naczyń krwionośnych i moczopędnie,dzięki czemu obniżają ciśnienie krwi.Z tego też powodu ruszczyk kolczasty jest stosowany w przypadku leczenia hemoroidów,do poprawy objawów przewlekłej niewydolności żylnej,w stanach zapalnych skóry oraz jako środek łagodnie przeczyszczający.

SKŁADNIKI: Ruszczyk kolczasty, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

26 innych produktów w tej samej kategorii: