Devil's Claw (Diabelski Pazur)0,5g SWANSON

14233

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Hakowość obniża poziom cholesterolu-zawiera naturalne sterole roślinne które nie są wchłaniane przez jelita do krwiobiegu.Te sterole uniemożliwiają wchłanianie frakcji LDL (czyli "złego cholesterolu"),w związku z czym,diabelski szpon jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających wysoki poziom cholesterolu.Devil's claw dobrze działa na niestrawność oraz pomaga trawić tłuszcze poprzez stymulację wytwarzania i wydzielania żółci do jelita.Przeciwbólowe działanie diabelskiego szponu sprawia,że zioło wykorzystywane jest aby zapobiegać atakom nawracających bólów głowy.Liczne badania wykazały,że Devil's claw może zmniejszyć ból i poprawić funkcjonowanie fizyczne u osób z chorobą zwyrodnieniową stawów a także jest odpowiednim ziołem dla wszystkich osób,które mają problemy ze stanami zapalnymi stawów,reumatyzmem,przepukliną dyskową i innymi kłopotami z kręgosłupem.

SKŁADNIKI: Devil’s claw, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA! Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18go roku życia.