Kwas Kaprylowy 600mg 60 kaps. SWANSON

14238

Nowy

Kwas kaprylowy jest kwasem tłuszczowym nasyconym który posiada właściwości antybakteryjne,przeciwwirusowe,przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

28.00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Kwas kaprylowy można znaleźć m.om. w oleju kokosowym lub mleku naturalnym (kobiecym).

Kwas kaprylowy wspomaga przewód pokarmowy chroniąc go przed przerostem drożdżaków zasiedlających nasz układ trawienny.Jednocześnie pomaga on rozwijać się pożytecznym bakteriom,dzięki czemu może być pomocny w walce z biegunką,wzdęciami,gazami czy grzybicą pochwy.Kwas kaprylowy jest naturalną bronią przeciwko grzybom Candida,których przerost w przewodzie pokarmowym może prowadzić do stanu chorobowego z bardzo nieprzyjemnymi objawami:żołądkowo-jelitowymi,związanymi z alergią w obrębie układu oddechowego,pochwowymi czy nawet związanymi z ośrodkowym układem nerwowym jak zaburzenia pamięci czy depresja.Uważa się,kwas kaprylowy może przeniknąć przez ściany komórkowe komórek drożdży Candida i spowodować ich obumieranie odtruwając przewód pokarmowy.

SKŁADNIKI: Kwas kaprylowy, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.