Włosy skóra paznokcie 60 tabl. SWANSON

14247

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,00 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Regularne stosowanie produktu może nie tylko poprawić zdrowie włosów ale także zmniejszyć ich wypadanie.Składniki produktu zapewniają także prawidłowe odżywienie paznokci i skóry,która staje się jędrniejsza i zdrowa.

Metylosulfonylometan (MSM) jest organiczną formą siarki,która jest ważna dla stawów oraz tkanki łącznej,ścięgien i wiązadeł.MSM występuje w pokarmach i napojach,takich jak np. zielone warzywa liściaste,jaja,żółty ser czy mleko,jednak są to bardzo niewielkie ilości.MSM jest nie tylko ważny dla prawidłowego funkcjonowania stawów ale takze dla zdrowej skóry,włosów i paznokci.Bierze udział w syntezie kolagenu i keratyny,które odpowiadają za zdrową skórę,mocne,elastyczne i sprężyste włosy oraz twarde i odporne na uszkodzenia paznokcie.

Skrzyp polny jest rośliną zawierającą wiele związków,z których do najważniejszych można zaliczyć: flawonoidy i sole mineralne.Pozostałe związki mineralne to sole glinu,magnezu i potasu.Skrzyp polny jest doskonałym,naturalnym sposobem na poprawę stanu skóry,paznokci oraz włosów.

L-cysteina jest ważnym składnikiem wielu białek strukturalnych tkanki łącznej,co oznacza,że stan zdrowia skóry i włosów zależy częściowo właśnie od tego aminokwasu.Keratyna cechuje się wysoką zawartością aminokwasów siarkowych:cysteiny oraz metioniny.

Cholina występuje w organizmie w związkach zwanych fosfolipidami,które występują powszechnie w błonach komórkowych wszystkich typów komórek i spełniają szereg ważnych funkcji w organizmie,w tym w przekazywaniu impulsów nerwowych i przemianach cholesterolu.Cholina bierze udział w metabolizmie węglowodanów,białek i tłuszczy.Uczestniczy w transporcie cholesterolu i innych lipidów znajdujących się we krwi,zapobiega stłuszczeniu wątroby,wspiera jej oczyszczanie.Wspomaga magazynowanie witamin w komórkach wątroby a także ułatwia ich wchłanianie w jelitach.Cholina kontroluje także poziom homocysteiny,dzięki czemu może obniżać ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia.

Inozytol jest głównym składnikiem lecytyny,funkcjonuje jako substancja lipotropowa.Inozytol utrzymuje włosy w dobrym stanie i zapobiega ich wypadaniu.

PABA jest substancją witaminopodobną,przechowywaną w tkankach i syntetyzowaną przez florę bakteryjną w jelitach.PABA wspiera produkcję kwasu foliowego przez bakterie jelitowe,bierze udział w metabolizmie białek,zwiększa skuteczność działania kwasu pantotenowego oraz bierze udział w przemianie żelaza i w tworzeniu czerwonych krwinek.Utrzymuje właściwą pigmentację włosów a siwienie bardzo często jest wynikiem braków PABA w organizmie.

SKŁADNIKI: MSM, skrzyp polny, l-cysteina, cholina, inositol, PABA, nośnik: węglan wapnia, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające: krzemian magnezu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja glazurująca: szelak.

SPOSÓB UŻYCIA: ½ tabletki dziennie z wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Produkty powiązane