SIMETIGAST x 100kaps.

15487

6 szt.

8,90 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Wspomaga również usuwanie piany, gazów i powietrza z przewodu pokarmowego przed badaniami diagnostycznymi jamy brzusznej - ultrasonografią, endoskopią i radiografią, dzięki czemu ulega poprawie jakość uzyskanych obrazów.
Zastosowanie: łagodzenie objawów związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów w obrębie jamy brzusznej, do których należą: wzdęcia, uczucie pełności, odbijanie.
 
Sposób użycia: dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia 3-4 razy dziennie po 2 kapsułki. Wyrób medyczny należy przyjmować podczas jedzenia lub po posiłku. Kapsułkę należy połknąć w całości, popijając odpowiednią ilością płynu. Przed badaniami diagnostycznymi: 2 kapsułki 3 razy dziennie w dniu poprzedzającym badanie i 2 kapsułki rano w dniu badania.
 
Składniki: 1 kapsułka zawiera: 40mg symetykon, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.
 
Przeciwwskazania: nie należy stosować: w przypadku stwierdzonej wcześniej nadwrażliwości na symetykon lub jakikolwiek inny składnik wyrobu; w przypadku stwierdzenia lub podejrzenia perforacji, lub niedrożności przewodu pokarmowego; u dzieci poniżej 12 lat, kobiet w ciąży i karmiących piersią, chyba że lekarz zdecyduje inaczej.
 
Ważne wskazówki:
Ze względu na możliwość wystąpienia potencjalnych interakcji nie zaleca się stosowania wyrobu jednocześnie z innymi lekami.
Bez konsultacji z lekarzem wyrób medyczny można stosować do 4 tygodni.
Przechowywać w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze powyżej 25°C.
 
Wytwórca:
Zakłady Farmaceutyczne Polfarma S.A.,
DATA WAŻNOŚCI : 30.06.2020

Produkty powiązane