Vita B12 1000 μg 30 tab.

15877

5 szt.

16,74 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Vita B12 1000 μg

Tabletka do ssania z wysoką zawartością witaminy B12 o smaku miętowym.

Witamina B12 na pamięć.
Witamina B12 różni się od innych witamin z grupy B. Witaminę B12 można pozyskać wyłącznie z żywności pochodzenia zwierzęcego, takiej jak mięso, ryby, wątroba, jaja i mleko. Witamina B12 jest niezbędna dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Wraz z folianami pomaga w prawidłowej produkcji krwi. Witamina B12 pomaga również utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i prawidłowe funkcje psychologiczne ważne dla pamięci. Zapotrzebowanie na witaminę B12 jest zwiększone podczas stosowania ścisłej diety wegańskiej i przy zażywaniu niektórych leków. U osób cierpiących na zanikowe zapalenie błony śluzowej żołądka może rozwijać się niedobór witaminy B12 z powodu złego jej wchłaniania.

Vita B12 to mała tabletka do ssania o smaku miętowym. B12 jest dobrze wchłaniana przez błony śluzowe jamy ustnej, jako suplement zawierający dużą ilość witaminy. Dlatego zaleca się, aby tabletka Vita B12 była ssana powoli, aby zapewnić maksymalną absorpcję witaminy w jamie ustnej.

Stosowanie

  • Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia
  • Wspiera funkcje poznawcze, szczególnie pamięć i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Wspiera pamięć u osób starszych
  • Odpowiedni do wspierania diety wegańskiej
  • Dla dorosłych 1 tabletka dziennie.

Zalecana dzienna porcja (1 tabletka) zawiera:
Witamina B12 1000 μg


Składniki

Substancja słodząca (ksylitol), emulgator (sole magnezowe kwasów tłuszczowych) cyjanokobalamina (witamina B12), aromat mięty pieprzowej.


INFORMACJE DODATKOWE

Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej w oryginalnym opakowaniu. Nie stosować u małych dzieci kobiet w ciąży oraz karmiących.

Produkt nie zawiera cukru, laktozy ani glutenu.
Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Odpowiedni dla wegan.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: