STARELLTEC ALERGIA

16382

Nowy

Leczenie objawów rozpoznanego sezonowego alergicznego zapalenia spojówek

Więcej szczegółów

1 szt.

Ostatnie sztuki!

34.80 zł

PRZELEW CZY KARTA?
PRZELEW CZY KARTA?

Więcej informacji

Lek stosuje się miejscowo do worka spojówkowego.

Przed zastosowaniem leku należy wyjąć soczewki kontaktowe i odczekać co najmniej 15 minut przed ich ponownym założeniem.

Zalecana dawka dla osoby dorosłej to:
jedna kropla do oka lub oczu, dwa razy na dobę - rano i wieczorem. Należy zachować co najmniej 8 godzin przerwy pomiędzy zakropleniem dawek.

Leku Starelltec Alergia nie należy stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Lek Starelltec Alergia jest przeznaczony do leczenia objawów ocznych (świąd, łzawienie, zaczerwienienie, obrzęk powiek i spojówek) u pacjentów z rozpoznanym sezonowym alergicznym zapaleniem spojówek.
Lek może być stosowany tylko u osób dorosłych.

Alergiczne zapalenie spojówek. Niektóre substancje (alergeny), takie jak pyłki roślin, kurz domowy lub sierść zwierząt mogą powodować reakcje uczuleniowe, objawiające się świądem, zaczerwienieniem, łzawieniem, a także obrzękiem powierzchni oka (bez zaburzeń widzenia). Objawy te występują nagle, mają ostry i przemijający przebieg. Często towarzyszą im wodnisty katar i kichanie lub swędzenie w nosie i w uszach.
W przypadku współistnienia objawów ze strony nosa (katar, kichanie, świąd) podanie leku Starelltec Alergia do oka zmniejsza ich nasilenie.

Starelltec Alergia jest lekiem przeciwalergicznym stosowanym do oczu. Jego działanie polega na zmniejszaniu nasilenia reakcji uczuleniowych.

Produkty powiązane